آمیختن دانشِ دانشگاه با تجربه بازار

احمد میرلوحی

فراگرفتن علم مدیریت در دانشگاه به من فکر و ذهنیت مدیریتی داد ولی همه آنچه در این سال‌ها توانستم در کسب‌وکار خودم از آن استفاده کنم حضور مستمر در صنعت بود تا از نزدیک با چالش‌های اقتصادی ، بازرگانی که در صنعت نساجی بود روبه‌رو شوم و از این طریق به ایده‌های جدیدی برسم که بتوانم از طریق مدیریت هزینه چرخ صنعت نساجی را در کارخانه میرنخ به گردش دربیاورم و به آن سرعت ببخشم.

من احمد میرلوحی، یک کارآفرین خودساخته ایرانی و مدرس کارآفرینی هستم. بیش از 2۵ سال هست که در زمینه کارآفرینی فعالیت دارم و در حال حاضر صاحب یکی از بزرگ‌ترین کارخانجات ‌نساجی در ایران هستم.

پشت میز جای کوچکی برای تبدیل ایده‌های بزرگ به عمل است ...


چگونه می‌اندیشم


31

حمایت از اشتغال

88

حمایت از تولید ملی

99

مدیریت بر مبنای علم و عمل

87

حامی اقتصاد اجتماعی


دانلود رزومه احمد میرلوحی

آموختن هیچ پایانی ندارد ...


مهندسی معکوس در صنعت نساجی


نتیجه تمام فرآیندها و خدماتی که ما انجام می‌دهیم در لحظه‌ای مشخص می‌شود که مشتری از آن محصول استفاده می‌کند در طی این فرآیندها واسطه‌های مختلفی ممکن است وجود داشته باشند که به هر دلیلی خواسته یا ناخواسته به کیفیت محصول شما آسیب برسانند. من این تجربه را داشته‌ام که در صنعت نساجی چرخه تولید محصول را یک‌بار از آخر به اول طی کرده‌ام و در این مسیر به تجربه‌هایی دست یافته‌ام که حاصل آن تولید نخ تکسچره مورد نظر مشتری با تنوع درخواستی بازار و کیفیت مطلوب و تأمین رضایت مشتریان از جمیع جهات بوده.